Rodzinne kolędowanie

Już po raz piąty, Fundacja Podaj Dalej oraz Dom Kultury OSKARD, zapraszają mieszkańców Konina i okolic, podopiecznych oraz przyjaciół dr Piotra Janaszka, do wspólnego kolędowania 18 grudnia 2011 r. Koncert odbędzie się w Domu Kultury OSKARD, o godz. 17.00.

Świąteczną atmosferę poczujemy dzięki występom dwóch zespołów – Przyjaciół Świętego Franciszka z Asyżu – prowadzonego przez Franciszkanina Ojca Mariusza Tabora oraz Rytmowi Ziemi – tworzą go osoby niepełnosprawne, które grają na stworzonych przez siebie glinianych instrumentach.

Podczas Koncertu organizatorzy rozdadzą pocztówki bożonarodzeniowe i namawiać będą do pisania tradycyjnych życzeń na kartkach, ponadto rozstrzygną konkurs na najpiękniejsze Kartki z Dziecięcych Uśmiechów.

Zapraszamy – wstęp wolny.