Skocz do zawartości

Aktualności

Strona główna

Region koniński pod lupą

27 września, w Światowy Dzień Turystyki, Lokalna Organizacja Turystyczna MARINA startuje z nowym, wyjątkowym konkursem „Region koniński pod lupą”. To kolejna odsłona facebookowego projektu „naLOT naGRÓD czyli wygrywaj z LOT MARINA”. 
 
Przez pięć kolejnych dni, od 27 września do 1 października, o godz. 11:00 na facebooku Stowarzyszenia Lokalna Organizacja Turystyczna MARINA zamieszczane będą zagadki fotograficzne, przedstawiające detale architektoniczne lub elementy budynków i innych obiektów znajdujących się w powiecie konińskim. Wystarczy zidentyfikować, jaki obiekt lub budynek znajduje się na zdjęciu i zamieścić odpowiedź w komentarzu pod zagadką. Zwycięży ten, kto pierwszy udzieli poprawnej odpowiedzi.
 
Do wygrania między innymi: bilety do Kina Centrum, vouchery do kawiarni Kawka Karafka, voucher na oprowadzanie po Muzeum Okręgowym w Koninie, voucher na  rodzinną sesję fotograficzną, plecaki, kubki, koszulki, słuchawki, pendrive i inne.
 
Konkurs wspierają: Koniński Dom Kultury, Kawka Karafka, Starostwo Powiatowe w Koninie, Miasto Konin, Muzeum Okręgowe w Koninie, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie.

Źródło: Lokalna Organizacja Turystyczna MARINA
Plakat promujący konkurs "naLOT naGRÓD"
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting