Quinque Fratrum zaprasza

Kilkuset członków Kazimierskiego Towarzystwa Motocyklowego „Quinque Fratrum” 3 maja zainauguruje sezon motocyklowy w Kazimierzu Biskupim.

Kilkuset miłośników dwóch kółek z całej Polski, 3 maja, o godz. 10.30, Mszą świętą w Klasztorze o.o. Kamedułów w Bieniszewie zainauguruje sezon motocyklowy 2012.

Po nabożeństwie organizatorzy zapraszają do całodobowej zabawy, która odbędzie się na terenie Lotniska Aeroklubu Konińskiego w Kazimierzu Biskupim. Swoje umiejętności zaprezentuje Rafał Pasierbek, znany jako Stunter 13- Mistrz Świata we freestyle’owej jeździe na motocyklu, podczas pokazów Stuntu. Niezapomnianych wrażeń dostarczy również Rafał Luberda – Mistrz Polski, zawodnik i pasjonat jazdy Trial i Enduro. Ponadto będzie można podziwiać sztuki walki oraz uczestniczyć w licznych konkursach.

Wieczór umilą występy zespołów: Blueska, Boogi Blues Band, a także Próba Odwołana.

Na imprezę zapraszają organizatorzy: Kazimierskie Towarzystwo Motocyklowe „Quinque Fratrum” oraz wójt gm. Kazimierz Biskupi – Janusz Puszkarek.