Promujemy turystykę na TOUR SALON w Poznaniu

Zapraszamy na Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON do Poznania, gdzie tradycyjnie już, wspólnie z Wielkopolską Organizacją Turystyczną i Miastem Konin, Powiat Koniński promuje atrakcje turystyki rowerowej, wodnej i kulturowej regionu. Pierwszego dnia do spędzania wolnego czasu w powiecie zachęcał Wicestarosta Koniński Władysław Kocaj. Na tegorocznej prezentacji Wielkopolski nie zabraknie materiałów promocyjnych dla osób aktywnych, rodzin z dziećmi czy seniorów. Oprócz Powiatu Konińskiego i Miasta Konina, partnerami tegorocznych targóww są: Powiat Gnieźnieński, Organizacja Turystyczna Leszno Region, Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego - Śremski Ośrodek Wspierania Małej Przedsiębiorczości (reprezentujący Region Śremski, Krobię i Krzywiń) oraz region partnerski Wielkopolski w Niemczech - Hesja (Hessen Tourist Board). Wielkopolska prezentować będzie, m.in.: Szlak Piastowski, Wielką Pętlę Wielkopolski czy wielkopolskich laureatów Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej 2018. Na konińskiej ladzie można znaleźć materiały przygotowane przez Powiat Koniński, Miasto Konin i Lokalną Organizację Turystyczną MARINA oraz podmiotów należących do LOT MARINA. Zapraszamy na TOUR SALON do Poznania od piątku (1 lutego) do niedzieli (3 lutego) do pawilonu 7a, stoisko nr 11.