Strona główna

Projekt „Budowa i promocja marki: Wielkopolska Dolina Energii” - ankieta dla przedsiębiorców

Serdecznie zachęcamy  Państwa do  wypełnienia  ankiety elektronicznej, która jest ściśle związana z realizowanym przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Koninie projektem Budowa i promocja marki: Wielkopolska Dolina Energii.

Projekt swoimi zadaniami wspiera przedsiębiorców w ramach: usługi szkoleniowo – doradczej w zakresie wsparcia internacjonalizacji przedsiębiorstw, możliwość uczestnictwa w misjach przyjazdowych zagranicznych przedsiębiorców, udział w międzynarodowych wydarzeniach gospodarczych (targi/fora gospodarcze, spotkania robocze, wizyty studyjne), organizacja i udział w międzynarodowych targach lub wystawach inwestycyjnych w celu zaprezentowania możliwości inwestycyjnych regionu itp.

Informacje dotyczące projektu oraz link do ankiety znajdziecie Państwo tutaj.
Z góry dziękujemy Państwu za poświęcony czas.