Skocz do zawartości

Aktualności

Strona główna

Re open UK - spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców

Powiat Koniński wraz z Konińską Izbą Gospodarczą oraz Specjalną Łódzką Strefą Ekonomiczną zapraszają przedsiębiorców, którzy ponieśli straty z powodu Brexitu na spotkanie informacyjne dotyczące programu Re_Open UK. Podczas spotkania każdy zainteresowany będzie mógł zapoznać się z założeniami Programu, zasadami przyznawania środków oraz uzyskać odpowiedzi na kluczowe pytania.

Program Re_Open UK jest skierowany do przedsiębiorców, którzy ponieśli straty z powodu Brexitu. Firmy, których specyfika działalności opierała się na współpracy z Wielką Brytanią mogą otrzymać realną pomoc dzięki programowi realizowanemu przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną. Na niwelowanie strat związanych z opuszczeniem przez UK Unii Europejskiej przeznaczona została kwota przeszło 500 mln PLN. Projekt ma charakter ogólnopolski i skierowany jest do firm zarejestrowanych i prowadzących działalność na terenie RP, w szczególności do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.
W ramach programu przedsiębiorcy będą mogli uzyskać wsparcie finansowe między innymi na udział w międzynarodowych targach, wystawach i misjach  gospodarczych, inwestycje wspierające nowe kierunki rozwoju przedsiębiorstwa czy koszty dostosowania przedsiębiorstw do nowych warunków rynkowych wynikających z brexit.
 
Przed udziałem w spotkaniu należy się zarejestrować. Link do rejestracji znajduje się poniżej https://forms.office.com/r/yXBR0iMh8v.
 
Poniżej znajduje się Agenda spotkania oraz opis Programu.   
Zapraszamy również do odwiedzenia oficjalnej strony programu: https://reopen.biz/
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting