Premiera spektaklu "Kantata na cztery skrzydła"

Gminny Ośrodek Kultury w Brzeźnie zaprasza 15 grudnia o godz. 20.00 na premierę spektaklu Teatru na Peryferiach pt. "Kantata na cztery skrzydła" w reż. Wojciecha Siedleckiego.
Krzysztof Kędziora udowadnia, że teatr można robić wszędzie.
W Brzeźnie odbywają się właśnie próby do komedii Roberta Bruttera, scenarzysty między innymi takich serialowych hitów jak „Ranczo”, czy „Rodzina zastępcza”.
Od zawsze mieliśmy ambicje teatralne. Z Wojtkiem Siedleckim stwierdziliśmy, że szkoda tamtych czasów i postanowiliśmy nawiązać współpracę, a efektem tego będzie grudniowa premiera „Kantaty na cztery skrzydła” - mówi Krzysztof Kędziora, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Brzeźnie.
Wojciech Siedlecki i Katarzyna Adamczyk-Kuźmicz to aktorzy Teatru im. A. Fredry
w Gnieźnie. Jak  podkreślają, do tego żeby robić teatr potrzeba tylko ludzi, zapału do pracy i wiary w to co się robi.
– Staramy się to robić profesjonalnie i mamy plany repertuarowe na przyszły rok – mówi Krzysztof Kędziora. – Przez takie inicjatywy wzrasta świadomość ludzi i niweluje się bariera, że teatr to coś nie dla mnie. Taki teatr jak u nas na wsi ma rolę zarówno edukacyjną, jak i poznawczą. Pokazuje, jak można robić fajny teatr niewielkimi środkami.
W obsadzie spektaklu znaleźli się aktorzy Teatru im. A. Fredry w Gnieźnie: Katarzyna Adamczyk-Kuźmicz oraz Wojciech Siedlecki, którzy współtworzą "Teatr na Peryferiach".
Spektakl "Kantata na cztery skrzydła" to świetna oferta dla dorosłej (chociaż nie tylko!) publiczności, który pozwala odbiorcy nie tylko świetnie się bawić, ale również zastanowić nad tym, co w życiu najważniejsze.
"Kantata na cztery skrzydła"  w grudniu w następujących terminach:
piątek, 15 grudnia godz. 20:00 - PREMIERA
sobota, 16 grudnia godz. 16:00