Powiat koniński uczci beatyfikację Jana Pawła II

Starosta Koniński i Polski Impresariat Artystyczny „Artos-Groupe” w Bydgoszczy zapraszają na koncert słowno-muzyczny ku czci Jana Pawła II, który odbędzie się 3 maja br. w kościele parafialnym p.w. św. Stanisława Biskupa Męczennika w Kramsku.

Aby godnie uczcić dzień beatyfikacji Jana Pawła II, samorząd powiatu włączył się w organizację realizowanego przez Polski Impresariat Artystyczny „Artos-Groupe” w Bydgoszczy projektu muzycznego dedykowanego Ojcu Świętemu.

Zaplanowany na 3 maja  w Kramsku koncert słowno-muzyczny z udziałem artystów Opery Nova w Bydgoszczy będzie wydarzeniem kulturalno-religijnym o szczególnym znaczeniu. Uroczystości uświetni występ Orkiestry Kameralnej „Moderato” pod dyrekcją Orlina Bebenowa oraz solistów Opery Nova przeplatany recytacją poezji oraz odczytem anegdot z życia Jana Pawła II.

Uroczystości rozpoczną się o godzinie 17.00 w kościele parafialnym w Kramsku. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Powiat koniński uczci beatyfikację Jana Pawła II