Pola Pyzdrowska - jeszcze uczennica ZSEU w Żychlinie, a już studentka

Pola Pyzdrowska – uczennica 5 klasy technikum żywienia i usług gastronomicznych Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie, uczestniczyła dzisiaj (4 października) w inauguracji roku w Akademii Mistrzów Smaku by Belvedere w Warszawie.

Pola zakwalifikowała się do grona 24 studentów Akademii i rozpoczyna roczną przygodę z profesjonalną gastronomią. Przed nią kilkanaście spotkań z wybitnymi szefami kuchni, menadżerami i osobowościami branży gastronomicznej, które będą odbywały się w profesjonalnych studiach kulinarnych, cukierniczych oraz restauracjach.

Podczas dzisiejszego „pasowania” na studenta uczestnicy uroczystości otrzymali wartościowe atrybuty kucharza i cukiernika oraz wspaniałe bluzy kucharskie.

Warto wspomnieć, że Pola to dwukrotna laureatka olimpiad zawodowych. Będziemy na bieżąco informować o kolejnych sukcesach i zdobytym doświadczeniu Poli w Akademii Smaku by Belvedere.

Źródło: ZSEU w Żychlinie
Dziewczyna w białej bluzie kucharskiej stoi przodem z założonymi rękami i uśmiecha się do zdjęcia.
Kilkudziesięciu uczniów w białych bluzach kucharskich stoi w sali. W rękach trzymają białe torebki.