Skocz do zawartości

Aktualności

Strona główna

Podwójny sukces Joanny Gadomskiej z ZSEU w Żychlinie

Joanna Gadomska została laureatką dwóch wielkopolskich konkursów.  Swój imponujący dorobek zawodowy powiększyła o tytuł „Wielkopolski Nauczyciel Roku” oraz statuetkę „Wawrzyn Pracy Organicznej 2021”.
 
Joanna Gadomska jest wieloletnim pracownikiem Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie. I choć głownie dzieli się z uczniami swoją wiedzą z biologii, jest inicjatorką i współautorką wielu projektów oraz przedsięwzięć edukacyjnych, które swym zasięgiem objęły nie tylko uczniów Zespołu, ale były realizowane w szkołach na terenie całego kraju.
 
Imponująca jest różnorodność pasji i wyzwań, z którymi zmierzyła się w swojej pedagogicznej karierze. Duże wrażenie robi również lista osiągnięć młodej nauczycielki.
 
Wyjątkowe zaangażowanie pedagogiczne oraz doniosłe osiągnięcia w pracy
z uczniami zostały wielokrotnie docenione przez samorządy powiatu konińskiego
i województwa wielkopolskiego, a także władze państwowe. Joanna Gadomska jest zdobywcą wielu prestiżowych tytułów, w tym „Edukatora Roku 2020” i „Belfra Roku 2007/2008 w kategorii szkół ponadgimnazjalnych miasta Konina i Powiatu Konińskiego”. W bogatym dorobku osiągnięć nauczycielki nie brakuje też odznaczeń państwowych, m.in.: przyznanego przez Prezydenta RP Brązowego Medalu za Długoletnią Służbę, czy Medalu Komisji Edukacji Narodowej.
 
Podczas uroczystej gali z okazji wielkopolskich obchodów Dnia Edukacji Narodowej, Joanna Gadomska odebrała w Poznaniu, z rąk marszałka województwa statuetkę, dyplom oraz nagrodę finansową za zdobycie tytułu „Wielkopolski Nauczyciel Roku”.
 
Wkład nauczycielki w rozwój wielkopolskiej edukacji doceniło również Stowarzyszenie „Unia Wielkopolan”. W uznaniu dla pracy „nad kształtowaniem umysłów i serc młodzieży”, inicjowanie licznych akcji i realizację projektów o charakterze edukacyjnym, wychowawczym i socjalnym – Joanna Gadomska została uhonorowana statuetką „Wawrzyn Pracy Organicznej 2021” w kategorii „Edukacja”, którą odebrała 14 października w Poznaniu podczas uroczystości jubileuszowych z okazji X Dni Pracy Organicznej.
 
Serdecznie pani Joannie gratulujemy i życzymy nieustającej satysfakcji z realizacji kolejnych przedsięwzięć zawodowych, społecznych i prywatnych.

Źródło fotografii: Unia Wielkopolan, umww.pl
 
Podwójny sukces Joanny Gadomskiej z ZSEU w Żychlinie
Podwójny sukces Joanny Gadomskiej z ZSEU w Żychlinie
Podwójny sukces Joanny Gadomskiej z ZSEU w Żychlinie
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting