Podsumowanie Roku Sportowego 2017 w Powiecie Konińskim

Podsumowanie Roku Sportowego 2017 w Powiecie Konińskim odbędzie się 27 marca w Żychlinie. Zawodnicy, trenerzy, koordynatorzy i działacze sportowi z powiatu odbiorą gratulacje, nagrody i statuetki. Starosta Koniński wyróżni w ten sposób osoby, które przyczyniając się do sukcesów na arenach sportowych w kraju i za granicą promują nasz region.

Podczas święta powiatowego sportu władze powiatu konińskiego nagrodzą za szczególne osiągnięcia 11 zawodników i 5 trenerów. Będą również podziękowania dla koordynatorów sportu oraz klubów sportowych, szkół i gmin reprezentujących Powiat Koniński we Współzawodnictwie Sportowo-Turystycznym Powiatów Województwa Wielkopolskiego o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego oraz imprezach organizowanych w ramach SZS Wielkopolska. Uczestnicy spotkania wysłuchają też wykładu magister dietetyki Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, wykładowcy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie - Klaudii Malikowskiej na temat „Zdrowa piramida żywieniowa”.

Gospodarzem „Podsumowania Roku Sportowego w Powiecie Konińskim 2017” będzie Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie. Uroczystość rozpocznie się o godz. 13.00 w sali balowej Pałacu Bronikowskich.