Obywatelki.pl – wystawa kobiet aktywnych

Ekspozycja 20 aktywnych kobiet z Wielkopolski powstała w ramach projektu "Szlakiem Obywatelek", zawitała w czwartek 8 marca do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie. W otwarciu wystawy w ramach przedsięwzięcia Konin Miasto Kobiet wzięła udział starosta Małgorzata Waszak, wyróżniona tytułem Obywatelki.

Podczas otwarcia wystawy Małgorzata Waszak zachęcała kobiety do aktywności i przekonywała, że kobiety bardzo dobrze radzą sobie zarówno w domu, jak i w działalności publicznej i społecznej.
Na rollupową wystawę, która do 16-go marca oglądać będzie można w Galerii Handlowej FERIO w Starym Mieście składają się wizerunki kobiet i ich organizacji. Każdy z nich przedstawia działalność w różnych obszarach życia i różnych regionach Wielkopolski.

Wystawa będzie też gościć się będzie m.in. w Poznaniu, Gostyniu, Jarocinie, Krotoszynie, Środzie Wielkopolskiej, Grodzisku Wielkopolskim i innych miejscach.

Obywatelki.pl