"Obserwatorium Rynku Pracy Wielkopolski Wschodniej"

Organizatorzy konferencji: Konińska Izba Gospodarcza, Powiatowy Urząd Pracy w Koninie oraz Wyższa Szkoła Kadr Menedżerskich w Koninie zapraszają do udziału w Konferencji 15 grudnia 2011 r. w godz. 11.00 – 15.00 / Hotel „Niagara” Węglew Kolonia . Jest ona organizowana w ramach projektu „Obserwatorium Rynku Pracy Wielkopolski Wschodniej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki.

Ideą Konferencji jest prezentacja raportu podsumowującego pierwszy etap badań w projekcie. Badanie zostało przeprowadzone w celu zdefiniowania podstawowych problemów i zagrożeń dotyczących obszarów rynku pracy, gospodarki i edukacji subregionu konińskiego. Określenie czynników mających największy wpływ na kształtowanie odpowiedniej polityki pracy, oczekiwań osób i instytucji oraz planów podmiotów uczestniczących w badaniu.
Dokument ten zawiera wnioski i rekomendację uzyskane na etapie analizy otrzymanych wyników badań ankietowych wśród przedsiębiorców, osób pracujących, bezrobotnych, uczniów i absolwentów.

Szczegółowe informacje na temat konferencji na stronie www.kig.konin.pl/obserwatorium