Nordic walking z "Przeglądem Konińskim"

1 października 2011 roku, o godzinie 11.00, organizatorzy marszu: Starostwo Powiatowe w Koninie, gmina Krzymów oraz „Przegląd Koniński zapraszają na Nordic walking z „Przeglądem Konińskim”. Wymarsz sprzed strzelnicy w Potażnikach - gm. Krzymów.

Uczestnicy marszu będą mieli do pokonania trzykilometrową trasę. Wymarsz poprzedzi pokaz strzelania do rzutek, który zaprezentują Myśliwi z Polskiego Związku Łowieckiego w Koninie w strzelnicy w Potażnikach. Po zmaganiach strzeleckich miłośnicy Nordic walking rozpoczną rozgrzewkę i wyruszą zdobywać Złotą Górę, niezwykle piękną o tej porze roku.

Po aktywnym marszu z kijami na świeżym powietrzu uczestnicy będą mogli skosztować grochówki. Przewidziane są również upominki. Dla wszystkich chętnych, którzy nie będą mogli dotrzeć na strzelnicę, organizatorzy przygotowali bezpłatny transport dzięki uprzejmości MZK.