Nauczyciele ze Ślesina nowymi Mistrzami Powiatu

Drużyna z Goliny nie obroniła tytułu Mistrza Powiatu Nauczycieli w Piłkę Nożną. Laur zwycięstwa przypadł tym razem zawodnikom ze Ślesina.

Turniej z udziałem kadry pedagogicznej powiatu konińskiego rozegrany został 27 maja na boisku „Orlik” przy Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie. W zawodach zmierzyło się 7 drużyn reprezentujących gminy: Sompolno, Golina, Rychwał, Stare Miasto, Rzgów, Krzymów i Ślesin.

Niepokonana okazała się drużyna ze Ślesina, która wywalczyła tegoroczne Mistrzostwo Powiatu Nauczycieli w Piłkę Nożną. Na II miejscu zakończyli rywalizację zawodnicy z Krzymowa a na najniższym stopniu podium – dotychczasowi mistrzowie – reprezentacja Goliny.

Mistrz i wicemistrzowie powiatu oraz pozostali uczestnicy turnieju otrzymali puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Koninie.

Nauczyciele ze Ślesina nowymi Mistrzami Powiatu