naLOT na GRÓD, czyli wygrywaj z LOT "Marina"

„Ja i mój rower przemierzamy region koniński”, to pierwszym z sześciu planowanych konkursów przygotowanych przez Lokalną Organizację Turystyczną „Marina” w trzeciej edycji projektu „naLOT naGRÓD”. Stowarzyszenie sprawdza nie tylko zdolności fotograficzne uczestników konkursu, ale przede wszystkim znajomość historii, kultury, a także zabytków miasta Konina i powiatu konińskiego.

Aby wziąć udział w konkursie „Ja i mój rower przemierzamy region koniński” wystarczy „polubić” fanpage Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina” (www.facebook.com/lotmarina), zamieścić na tablicy Stowarzyszenia lub przesłać zdjęcie przedstawiające uczestnika pozującego wraz z rowerem na tle charakterystycznej atrakcji regionu konińskiego. Pod zdjęciem należy dodać opis informujący o atrakcji i miejscu w którym się znajduje i zbierać głosy. Zgłaszane fotografie muszą być autorstwa uczestników konkursu. Przypominamy, że głosy (czyli kciuki w górę) oddane przez osoby nie będące obserwatorami profilu LOT Mariny, nie będą liczone. Ostateczny termin zgłaszania zdjęć i jednocześnie oddawania na nie głosów to godz. 9.00, 28 października 2016 r. Zwycięża autor zdjęcia, które zdobędzie najwięcej polubień.

W ramach konkursu przyznane zostaną trzy nagrody, które po ogłoszeniu wyników na tablicy LOT „Marina” w serwisie Facebook będzie można odebrać w biurze Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina” przy ulicy Dworcowej 2.

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymają:
za I miejsce – bidon z pasem, torba na ramę rowerową oraz dzwonek rowerowy
za II miejsce – pompka rowerowa, zapięcie do roweru i dzwonek rowerowy
za III miejsce – pompka rowerowa, lampki rowerowe i dzwonek rowerowy

Dodatkowo laureaci otrzymają komplet gadżetów i materiałów promocyjnych Centrum Informacji Turystycznej w Koninie.

Zgłoszenia do konkursu „Ja i mój rower przemierzamy region Koniński” Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina” przyjmuje do 28 października 2016 r.