Nagroda za działalność na rzecz rozwoju powiatu konińskiego

Do 6 grudnia można zgłaszać kandydatury do Nagrody za działalność na rzecz rozwoju Powiatu Konińskiego za 2017 r.

Mając na uwadze działalność gospodarczą, społeczną, sportową i kulturalną prowadzoną przez podmioty gospodarcze, organizacje społeczne i kulturalne, kluby sportowe i mieszkańców powiatu konińskiego Zarząd Powiatu Konińskiego ustanowił w 2012 roku „Nagrodę za działalność na rzecz rozwoju powiatu konińskiego”.

Nagroda, wręczana podczas Gali Powiatu jest przyznawana w czterech dziedzinach: „Gospodarka”, „Kultura”, „Sport i Turystyka” i „Działalność Społeczna”. Szczegóły przyznawania Nagrody określa Regulamin. Podmioty uprawnione do składania wniosków zapraszamy do zgłaszania kandydatów do Nagrody. Spośród zgłoszonych kandydatur Kapituła powołana przez starostę konińskiego rekomenduje najlepsze osoby, firmy i organizacje. Ostateczną decyzję podejmie Zarząd Powiatu Konińskiego. Laureatów poznamy na Gali Powiatu Konińskiego  26 stycznia 2018 r.

linki