Nagroda za działalność na rzecz rozwoju powiatu konińskiego

Zarząd Powiatu Konińskiego po raz drugi przyzna „Nagrody za działania na rzecz rozwoju i promocji powiatu konińskiego”. Wyróżnienia trafią do laureatów: instytucji, organizacji i osób fizycznych podczas grudniowej Gali Powiatu Konińskiego.

Nagroda jest przyznawana w pięciu dziedzinach: „Gospodarka”, „Kultura”, „Sport”, „Turystyka” oraz „Działalność społeczna” ma na celu uhonorowanie dorobku najlepszych i najefektywniejszych firm prowadzących swoją działalność w Powiecie Konińskiem oraz wyróżnienie osób i instytucji społecznych, które wykazują się szczególnym zaangażowaniem w realizację postawionych przed sobą celów.

Zgłoszenia do nagrody należy składać w terminie do 30 września 2013 r. w siedzibie konińskiego Starostwa. Wniosek dostępny jest na stronie internetowej powiatu.

Przyznanie pierwszych nagród zgodnie z nowym regulaminem odbędzie się w grudniu podczas dorocznej Gali Powiatu Konińskiego.