Nabór wystawców na Targi Odnawialnych Źródeł Energii

Prezydent Miasta Konina ogłasza nabór przedsiębiorców oraz instytucji otoczenia biznesu funkcjonujących na terenie gmin objętych projektem pn. „Budowa i promocja marki: Wielkopolska Dolina Energii” w charakterze wystawców na Targi Odnawialnych Źródeł Energii – „Nowa Energia w Regionie”, które odbędą się w dniach 24-25 sierpnia 2021 r. w Centrum Wykładowo-Dydaktycznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie przy ul. ks. J. Popiełuszki 4.

Zgłoszenia do udziału w Targach w charakterze wystawcy, należy dokonać poprzez wypełnienie i podpisanie przez osobę upoważnioną do reprezentowania wystawcy, następujących dokumentów rekrutacyjnych:

• Formularz zgłoszeniowy wraz z oświadczeniem o przetwarzaniu danych osobowych – plik do pobrania,
  • Formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis – plik do pobrania,
  • Oświadczenie o pomocy de minimis – plik do pobrania.

Dokumenty rekrutacyjne, należy złożyć na adres: Urząd Miejski w Koninie, Wydział Obsługi Inwestora, pl. Wolności 1,62-500 Konin, w nieprzekraczalnym terminie do 6 sierpnia 2021 roku.

Dopuszcza się możliwość dokonania zgłoszenia w formie elektronicznej na adres e-mail: izabela.wieczorek@konin.um.gov.pl, magdalena.jankowska@konin.um.gov.pl, jednakże wystawca zobowiązany jest niezwłocznie przekazać drukowaną wersję (papierową) dokumentacji rekrutacyjnej.

Udział w Targach w charakterze wystawcy jest bezpłatny, a szczegółowe zasady i warunki organizacji Targów zostały określone Zarządzeniem Nr 106/2021 Prezydenta Miasta Konina z dnia 16 czerwca 2021 roku w sprawie przyjęcia Regulaminu Targów Odnawialnych Źródeł Energii – „Nowa Energia w Regionie” w Koninie, link: https://bip.konin.eu/index.php?d=pz_szczegoly&id=2304&kad=.

Dodatkowe informacje:
Wydział Obsługi Inwestora Urzędu Miejskiego w Koninie, pl. Wolności 1, 62-500 Konin,
tel.: 63 240 12 34 (w.2), 63240 12 34 (w.1)
e-mail: izabela.wieczorek@konin.um.gov.pl,
e-mail: magdalena.jankowska@konin.um.gov.pl.

Targi OZE – „Nowa Energia w Regionie” w Koninie realizowane w ramach projektu pn. „Budowa i promocja marki: Wielkopolska Dolina Energii” nr RPWP.01.04.02-30-0003/19. Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Działania1.4. Internacjonalizacja gospodarki regionalnej, Poddziałania1.4.2. Promocja gospodarcza regionu.

Źródło: Wielkopolska Dolina Energii

Plakat promujący Targi Odnawialnych Źródeł Energii