Nabór do Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych w Koninie

Starosta Koniński ogłosił nabór do Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych w Koninie. Kandydaci na członków Rady mogą być zgłaszani przez działające na terenie powiatu konińskiego: organizacje pozarządowe, fundacje oraz jednostki samorządu terytorialnego (powiat i gminy).

Zgłoszenia kandydatów można dokonać w formie pisemnej, kierując je na adres: Starostwo Powiatowe w Koninie, Al. 1 Maja 9, 62-510 Konin lub za pośrednictwem elektronicznej skrzynki podawczej. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 12 kwietnia 2024 r. – decyduje data wpływu do kancelarii urzędu.

Spośród zgłoszonych kandydatów Starosta Koniński powoła Powiatową Radę ds. Osób Niepełnosprawnych w liczbie pięciu osób.

Karta zgłoszenia

Zarządzenie nr 20/2024 Starosty Konińskiego z dnia 28 marca 2024 r. w sprawie ogłoszenia naboru kandydatów na członków Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych  (pdf)