"Mogę Pracować – wsparcie dla osób zagrożonych wykluczeniem doświadczających szczególnych trudności na rynku pracy"

„Mogę Pracować – wsparcie dla osób zagrożonych wykluczeniem doświadczających szczególnych trudności na rynku pracy” – to tytuł konferencji integracyjno-aktywizujacej, która odbędzie się w środę 7 grudnia w Hotelu Niagara w Węglewie Kolonii. Organizatorem jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie.

PCPR w Koninie zaprasza na konferencję osoby mające trudności na rynku pracy z powodu niepełnosprawności lub braku oparcia w rodzinie, a także osoby niepełnosprawne i pochodzące z rodzin zastępczych.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Program konferencji:

10: 00-10: 35 - Przywitanie uczestników i gości – Dyrektor PCPR w Koninie E. Sroczyńska
10: 30 – 11: 00 - Realizacja projektu w latach 2008- 2010 – koordynator projektu K. Stępińska
11: 00 – 12: 00 - Wystąpienia osób niepełnosprawnych aktywnych zawodowo
12: 00 – 12: 30 - Przerwa kawowa
12: 30 – 13: 00 - Pokaz Brazylijskiej Sztuki Walki CAPOEIRA w wykonaniu uczestników i uczestniczek projektu
13: 00 – 14: 00 - Panel dyskusyjny