Milena Kwiatkowska zaśpiewa podczas III Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Rosyjskiej

Milena Kwiatkowska – uczennica klasy IIIa Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleczewie,w kwietniu br., zakwalifikowała się do udziału w III Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Łodzi. Tegoroczna absolwentka Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleczewie znalazła się w gronie 53 solistów wybranych spośród ponad 400 zgłoszonych.

Festiwalowi przyświeca hasło „ĐŻ помню чудное мгновенье…” (А.ĐĄ. Пушкин). Wezmą w nim udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjów. Eliminacje odbędą się w Teatrze Muzycznym w Łodzi 6 i 7 czerwca 2013 r. Nad doborem repertuaru na festiwal i stroną wokalną pracuje z instruktorem muzyki – Eleną Krawczyk. Na festiwalu wykona dwie zgłoszone piosenki.

O talencie wokalnym Mileny mogliśmy przekonać się wielokrotnie. Swoje umiejętności prezentowała podczas imprez szkolnych, śpiewa również w chórze w Kazimierzu Biskupim.

Patronat nad imprezą sprawują Ambasador Federacji Rosyjskiej w Polsce i Prezydent Miasta Łodzi.

Życzymy powodzenia!