Oddaj krew ze Świętym Mikołajem w Licheniu!

Krew ratuje życieMikołajkowa akcja oddawania krwi odbędzie się w sobotę 5 grudnia w Szkole Podstawowej w Licheniu. Organizuje ją Klub HDK PCK "Strażak" działający przy OSP w Licheniu Starym. Początek o 8.30.

Klub Honorowych Kwiodawców Strażak działający przy OSP w Licheniu jak zawsze na akcję Mikołajkową przygotował sporo niespodzianek. Oprócz tradycyjnego ekwiwalentu, który każdy krwiodawca odbiera w czasie akcji, druhowi postanowili przygotować też upominki od św. Mikołaja i loterię z nagrodami.
Akcja w Szkole Podstawowej w Licheniu rozpocznie się o 8.30 i potrwa do 11.30. Jak zawsze przy takiej okazji druhów wspierać będą profesjonaliści z konińskiego oddziału Regionalnego Centruk Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu.

Wszystkich chętnych pomagania innym, a także tych, którzy przy tej okazji chcą wrócić do domu z nagrodami,  serdecznie zapraszamy!