Konkurs na najlepszy produkt turystyczny

W połowie lipca wystartował etap regionalny Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny, którego organizatorem w naszym województwie jest Wielkopolska Organizacja Turystyczna.

Wyłonieni w nim zwycięzcy będą reprezentować województwo wielkopolskie podczas ogólnopolskiego konkursu, którego laureaci otrzymają Certyfikaty Polskiej Organizacji Turystycznej.

Organizatorzy zapraszają do udziału właścicieli oraz zarządców obiektów turystycznych z Wielkopolski, takich jak muzea, parki rozrywki, szlaki turystyczne, czy wyróżniające się obiekty noclegowe, jak również organizatorów wydarzeń.

Zgłoszenia internetowe w etapie regionalnym można nadsyłać do 5 września 2021 roku przez formularz online. Na stronie Polskiej Organizacji Turystycznej, organizatora ogólnopolskiego konkursu, dostępny jest regulamin.

Źródło: POT