Konkurs Fotograficzny o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego

Zarząd Województwa Wielkopolskiego zachęca pasjonatów fotografowania do udziału w 1. edycji Konkursu Fotograficznego o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

Udział w nim może wziąć każdy miłośnik fotografii i aktywnego wypoczynku. Wystarczy zgłosić swoją pracę konkursową w jednej z trzech kategorii:

• Zabytkowe obiekty,
  • Atrakcje przyrodnicze,
  • Turystyka aktywna.

Prace zgłoszone do konkursu oceni Kapituła, reprezentowana przez przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej, a przede wszystkim środowiska fotografów. Dla laureatów najlepszych prac przewidziano atrakcyjne nagrody finansowe:
I miejsce – 2 500 zł,
II miejsce – 1 500 zł,
III miejsce – 1 000 zł.

Prace konkursowe, wraz z niezbędną dokumentacją, należy składać do dnia 7 września 2012 r. (decyduje data wpływu do siedziby Departamentu) osobiście lub droga pocztową na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
Departament Sportu i Turystyki
ul. Piekary 17
(z dopiskiem „Konkurs fotograficzny”)

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.