Konkurs fotograficzny "Fundusze w obiektywie"

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu ogłosił Konkurs fotograficzny pn. Fundusze w obiektywie, który potrwa do 20 lipca 2011 r.

Celem Konkursu jest promocja i zainteresowanie mieszkańców Wielkopolski Funduszami Europejskimi, a zwłaszcza Wielkopolskim Regionalnym Programem Operacyjnym na lata 2007-2013.

Konkurs kierowany jest do amatorów oraz profesjonalistów i polega na nadesłaniu zdjęć przedstawiających projekty zrealizowane w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 np. obiekty architektoniczne, elementy architektury i krajobrazu, wyremontowane budynki, odrestaurowane miejsca turystyczne, w tym parki, skwery (dopuszcza się wykorzystanie grafiki komputerowej).

Spośród nadesłanych zdjęć Komisja oceniająca wybierze zwycięskie. Za zajęcie I miejsca laureaci otrzymają  2000 zł, za II miejsce – 1500 zł, a za III miejsce – 1000 zł.

Konkurs sprzyja popularyzacji wiedzy na temat Funduszy Unijnych, a także przyczynia się do rozbudzenia wrażliwości artystycznej wśród jego uczestników.  Zapraszamy do udziału! Więcej na www.wrpo.wielkopolskie.pl