Konferencja dla przedsiębiorców

Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o. o. wraz ze Starostwem Powiatowym w Koninie, pragną zaprosić do udziału w konferencji pn. „Możliwości rozwoju Samorządów i Przedsiębiorców z sektora MŚP przy wykorzystaniu oferty Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju oraz WRPO 2014+” skierowanej do JST oraz przedsiębiorców  z województwa wielkopolskiego.

Spotkanie odbędzie się 29 listopada 2019 r. w Starostwie Powiatowym w Koninie (Al. 1 Maja 9) w godzinach 9:30 – 12:30.

Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o. o., wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Samorządowców i Przedsiębiorców z sektora MŚP z terenu województwa wielkopolskiego, na bazie przeprowadzonych bezpośrednich konsultacji przygotował ofertę produktową.
Oferta Spółki w swoim założeniu przyczyni się do aktywizacji przedsiębiorczości lokalnej, co będzie miało bezpośrednie przełożenie na wzmocnienie pozycji konkurencyjnej Państwa subregionu. Ponadto, podczas spotkania Departament Wdrażania Programu Regionalnego UMWW zaprezentuje ofertę dotyczącą WRPO 2014+.

Uprzejmie prosimy o przesłanie zgłoszenia na konferencję w terminie do 20 listopada 2019 r. na adres: wydarzenie@wfr.org.pl, 61 671 71 90. Serdecznie zapraszamy!