Koncert charytatywny "Muzyka dla Radka"

Społeczność Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleczewie zaprasza na koncert charytatywny „Muzyka dla Radka”, który odbędzie się 4 czerwca o godzinie 16.00 nad Jeziorem Stępa w Kleczewie.

Dochód z imprezy w całości przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację Radosława Głoszkowskiego, nauczyciela historii z kleczewskiej placówki.
Koncert z udziałem uczniów i absolwentów ZSP w Kleczewie oraz zaproszonych gości będzie wyjątkowym wydarzeniem o ogromnym zastrzyku optymizmu. Podczas imprezy przeprowadzona zostanie także aukcja.
Wszystkich, którzy zechcieliby wesprzeć Radosława Głoszkowskiego w powrocie do zdrowia, zachęcamy do udziału w koncercie cytując słowa francuskiego eseisty Jean de La Bruyère „Hojność polega nie na tym, by dawać dużo, ale na tym, by dawać w odpowiedniej chwili”. Zapraszamy jutro o 16.00 do Kleczewa nad Jezioro Stępa.