Skocz do zawartości

Aktualności

Aktualności

Kolejny sukces kleczewian

III miejsce w finale wojewódzkim w plażowej piłce siatkowej chłopców szkół Ponadgimnazjalnych zdobyła drużyna z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleczewie w składzie Michał Muszyński i Damian Nowak.

Finał województwa wielkopolskiego w plażowej piłce siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych rozegrany został 14 czerwca 2013 roku w Zbąszyniu. Powiat koniński po zwycięstwie w zawodach rejonowych reprezentowała kleczewska drużyna.

Uczniowie z Kleczewa spisali się znakomicie i po czterech wygranych meczach i dwóch przegranych zajęli III miejsce w finale wojewódzkim. Mistrzami zostali uczniowie z LO ze Zbąszynia, II miejsce wywalczył ZSO Turek, a na czwartej pozycji uplasowało się V LO z Poznania.

W zawodach udział wzięło 15 zespołów. Mistrzostwa rozegrane zostały system brazylijskim w dość trudnych warunkach atmosferycznych.