„Klaps, kamera, akcja – nakręcona segregacja” – konkurs ekologiczny

Starostwo Powiatowe w Koninie, Miasto Konin, Gmina Grodziec oraz Nadleśnictwo Grodziec zapraszają do udziału w konkursie dotyczącym prawidłowej selekcji, zbiórki, odzysku i recyklingu odpadów z gospodarstw domowych.

Konkurs, polegający  na wykonaniu filmiku pn.: „Klaps, kamera, akcja – nakręcona segregacja”, skierowany jest do uczniów klas 5-8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół średnich powiatu konińskiego oraz miasta Konin.

Tegorocznym zadaniem jest nakręcenie krótkiego filmiku, dotyczącego prawidłowego postępowania z odpadami, które pochodzą z gospodarstw domowych. Uczniowie w niewielkich grupach, będą mieli możliwość wypowiedzenia się i przekazania własnego spojrzenia na problem coraz większej ilości odpadów generowanych w naszych domach.

Ze względów organizacyjnych kartę zgłoszeniową udziału w ww. konkursie należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 listopada 2022 r. tylko i wyłącznie w formie papierowej przesyłając na adres:
Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa
Aleje 1 Maja 9
62-510 Konin
z dopiskiem: EKOKAMERA

Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania, zawieszenia lub zmiany terminu przeprowadzenia Konkursu, w przypadku otrzymania niedostatecznej liczby zgłoszeń. Minimalna liczba zgłoszeń w Konkursie konieczna do jego przeprowadzenia wynosi 10 z kategorii szkół podstawowych i 5 z kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

Dodatkowych informacji na temat konkursu udziela Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Koninie pod numerem: 63 24 03 239.

Niezbędne dokumenty oraz regulamin konkursu poniżej

Karta informacyjna
Zgoda