Inicjatywa JEREMIE na założenie i rozwój działalności gospodarczej

Bezpłatne spotkanie informacyjne „Inicjatywa JEREMIE na założenie i rozwój działalności gospodarczej” odbędzie się 20 stycznia 2017 r. w Agencji Rozwoju Regionalnego w Koninie. Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza przedsiębiorców z subregionu konińskiego poszukujących kapitału na inwestycje.

Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy w zakresie związanym z pozyskaniem pozadotacyjnych form wsparcia współfinansowanych z Funduszy Europejskich w ramach Inicjatywy JEREMIE. Ponadto omówiona zostanie oferta Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w Wielkopolsce.

Spotkanie zaplanowano w siedzibie ARR w Koninie – sala szkoleniowej nr 319 (ul. Zakładowa 4), w godz. 9.00 – 15.15.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ilość miejsc ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenie udziału należy przesłać na adres: konin.fe@wielkopolskie.pl

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Organizator szkolenia:
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie