II spływ kajakowy "Szlakiem Śluz Wielkiej Pętli Wielkopolski"

Już po raz drugi Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina” przy wsparciu Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Koninie oraz Konińskiego Klubu Kajakowego organizuje spływ kajakowy „Szlakiem Śluz Wielkiej Pętli Wielkopolski”.  W tym roku do pokonania jest ok. 20 km.

Wszystkich miłośników turystyki kajakowej zapraszamy 2 lipca na przystań do Ślesina, gdzie rozpocznie się spływ. Trasa prowadzić będzie konińskimi jeziorami i zakończy się na Bulwarach Nadwarciańskich w Koninie.

Zgłoszeń indywidualnych i grupowych należy dokonywać na „Formularzu zgłoszeniowym” w Centrum Informacji Turystycznej na ul. Dworcowej 2 osobiście lub listownie do dnia 18 czerwca 2011 r. Wpisowe wynosi 30 zł od uczestnika spływu i stanowi zarazem całkowity koszt imprezy turystycznej.
Spływ finansowany jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego. Partnerami spływu są Urząd Miejski w Koninie, Starostwo Powiatowe w Koninie oraz Restauracja „Młynek”.

Harmonogram spływu

8:00 zbiórka przy Konińskim Klubie Kajakowym i Sportów Wodnych, ul. Z. Urbanowskiej w Koninie,
8:15 - 8:45 rejestracja uczestników
9:00 - 9:30 przejazd z Konina do Ślesina