I Powiatowy Integracyjny Festiwal Piosenki „Razem”

Fundacja „Barwy Kultury” zaprasza do udziału w I Powiatowym Integracyjnym Festiwalu Piosenki „Razem”.

Festiwal adresowany jest dla mieszkańców powiatu konińskiego, którzy posiadają orzeczenie o niepełnosprawności. W wydarzeniu mogą wziąć osoby, które mają od 6 do 99 lat i lubią śpiewać.

Aby zgłosić się do konkursu wystarczy przesłać na adres organizatora kartę zgłoszenia oraz nagranie wideo dowolnej piosenki do 24 października 2021.

Fundacja zaprosi do udziału w wydarzeniu 15 wykonawców z powiatu konińskiego, którzy zostaną połączeni w pary z podopiecznymi Fundacji „Barwy Kultury”. Razem wezmą udział w Mistrzowskich Warsztatach Wokalnych aby przygotować wspólną prezentację. Finał konkursu odbędzie się 17 listopada w DK Oskard.

Współorganizatorami konkursu są: Powiat Koniński, Państwowy Fundusz Rehhabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie, Centrum Kultury i Sztuki w Koninie, Fabryka Diamentów, Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego, Studio Piosenki Estradowej HIT i Studio Nagrań MEGAFON.

Dokumenty niezbędne zgłoszenia do pobrania poniżej:

I Powiatowy Integracyjny Festiwal Piosenki ?Razem?