Hutnicy zapraszają do zwiedzania Aluminium Konin

Rodziny Hutników oraz mieszkańcy Konina i okolic mogą 5 maja zwiedzać Aluminium Konin. Firma zaprasza do wizyt w zakładzie w godzinach od 11:00 do 15:00.

Zwiedzaniem objęte zostaną wydziały produkcyjne tj. odlewnia oraz walcownia. Oprowadzać będą przewodnicy, którzy zapoznają Państwa z profilem działalności Aluminium Konin oraz procesem produkcji wyrobów. Grupy, maksymalnie 20 osobowe, będą wchodzić na zakład co 30 minut począwszy od godz. 11:00; planowany czas zwiedzania dla każdej z grup wynosić będzie około 1,5 godziny.
Zbiórka osób zainteresowanych przy bramie wjazdowej na odlewnię. Pracownicy proszeni są o zabranie ze sobą przepustek pracowniczych, pozostałe osoby o zabranie dowodów osobistych, a młodzież legitymacji szkolnych. Podczas zwiedzania zakładu wymagane będzie założenia kasku ochronnego, który zapewni firma. Miejsca parkingowe przed i za „dawnym budynkiem biurowca” będą do dyspozycji zwiedzających.

Ze względów bezpieczeństwa Aluminium Konin zaprasza dzieci w wieku od lat 12 i uprzedza, że warunek wiekowy dla dzieci będzie bezwzględnie przestrzegany.