Historyczny awans siatkarzy LZS Orzeł Reklamowy Gadżet Osiecza

Ogólnopolski Turniej Półfinałowy o Awans do II Ligi PZPS został rozegrany 26-28 kwietnia br. w Hali Sportowej w Rzgowie. Organizatorem zmagań był klub sportowy LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza. Impreza sportowa odbyła się pod honorowym patronatem Wójta Gminy Rzgów Grzegorza Matuszaka.

W rozgrywkach – mecze w systemie „każdy z każdym” – wzięły udział cztery drużyny: UKS SMS Wybicki Kielce (Mistrz woj. świętokrzyskiego), Bestios Białystok (Mistrz woj. podlaskiego), KS Atak Gorzów Wielkopolski (Mistrz woj. lubuskiego) oraz LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza (Mistrz woj. wielkopolskiego).

Najlepszą drużyną turnieju został klub Orłów. Zawodnicy LZS Orzeł Osiecza zwyciężyli we wszystkich meczach, awansując pierwszy raz w historii klubu do Ogólnopolskiego Turnieju Finałowego o II ligę PZPS, który odbędzie się 10-12 maja br. w Grodzisku Mazowieckim. Drugie miejsce, premiowane awansem, wywalczyli siatkarze Bestios Białystok.

Na zakończenie sportowej rywalizacji Wójt Gminy Rzgów Grzegorz Matuszak oraz Prezes LZS Orzeł Osiecza Michał Rek wręczyli wszystkim drużynom pamiątkowe puchary i dyplomy za udział w rozgrywkach.

Skład zwycięskiego zespołu to: Błażej Szymczak, Albert Michalski (kpt.), Damian Cebulski, Bartosz Kuczyński, Adrian Ratajczyk, Damian Marcjan, Jakub Liebelt, Bartosz Ziółkowski, Maciej Dominiczak, Przemysław Mazur, Adam Kaczyński, Daniel Iwański, Paweł Moczyński, Paweł Michalski, Wojciech Pytlarz. Trenerem drużyny jest Sławomir Woźniak.
Historyczny awans siatkarzy LZS Orzeł Reklamowy Gadżet Osiecza