Gmina Skulsk wyróżniona na I Gali Sportów Wodnych

W piątkowy wieczór w niezwykłej atmosferze w Pałacu Prymasowskim w Warszawie, 2 grudnia o godz. 19.00, spotkali się najznamienitsi przedstawiciele sportów wodnych, medaliści mistrzostw świata i Europy, trenerzy, działacze, zawodnicy oraz przedstawiciele świata sportu, biznesu i show biznesu na uroczystej Gali Sportów Wodnych. Gala była podsumowaniem niezwykle udanego sezonu motorowodnego i narciarskiego, podczas którego polscy zawodnicy wywalczyli aż 17 medali imprez międzynarodowych rangi mistrzowskiej.

Władze Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego ponadto podziękowały za współpracę ludziom, bez których tych sukcesów by nie było: sponsorom, politykom, Ministerstwu Sportu i Turystyki, Polskiemu Komitetowi Olimpijskiemu oraz współpracownikom.

Gmina Skulsk otrzymała wyróżnienie w kategorii organizatorów Mistrzostw Polski za organizację Finału Mistrzostw Polski które odbyły się 20-21 sierpnia 2011r. w Skulsku. Gala była okazją do prezentacji i promocji Gminy Skulsk oraz jej walorów przyrodniczych i krajobrazowych.

Warto dodać że wyróżnienie również otrzymał Michał Świerczyński członek Poznańskiego Klubu Motorowodnego Kotwica, współorganizatora Zawodów Motorowodnych w Skulsku.

Żródło: gmina-skulsk.pl