GKS Rzgów Mistrzem Ogólnopolskiego Turnieju "Road Show"

Reprezentacja GKS Rzgów zdobyła tytuł mistrza Ogólnopolskiego Turnieju „ROAD SHOW”. Finał klubowiczów ORANGE POLSKA rozegrano 28 kwietnia 2016 r. w Hali Sportowej POSiR w Poznaniu.

Piętnastoosobowa drużyna GKS Rzgów w składzie: Eryk Borowski, Patryk Borowski, Wiktor Duszyński, Remigiusz Graczyk, Bartosz Jaszczak, Eryk Kopaczewski, Norbert Korczewski, Paweł Koziarski, Miłosz Królikowski, Kacper Kubiak, Dominik Marzol, Mateusz Nalewski, Konrad Olejniczak, Karlitos Perliński, Aleksy Staniszewski, pokonała aż 12 drużyn z województw: wielkopolskiego, lubuskiego i łódzkiego rywalizujących w turnieju „ROAD SHOW” w Poznaniu.

Turniej rozegrany został dwufazowo, systemem „każdy z każdym”. Zawodnicy rywalizowali w dyscyplinach sportowych programu KLUBY SPORTOWE ORANGE ORANGE tj.: piłka nożna, koszykówka, piłka ręczna, piłka siatkowa i lekkoatletyka. Zmagania sportowe toczyły się w konkurencjach łączących wszystkie dyscypliny m.in. koszykówka z elementami piłki nożnej czy gra w „zbijanego” z elementami siatkówki. Ponadto zawodnicy mieli okazję uczestniczyć w warsztatach trickboardowych oraz zmierzyli się w konkurencjach sportowych z Ambasadorami Programu ORANGE: Jerzym Dudkiem, Marcinem Urbasiem, Arturem Siódmiakiem i Tomaszem Jankowskim.

Niekwestionowanym mistrzem Ogólnopolskiego Turnieju „Road Show” obu fazach rozgrywek została drużyna GKS-u Rzgów. Zawodnicy otrzymali pamiątkowy puchar oraz medale i nagrody ufundowane przez ORANGE POLSKA.
GKS Rzgów Mistrzem Ogólnopolskiego Turnieju
Koszykówka z elementami piłki nożnej