Giełda Pracy

„Giełda Pracy” dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy, odbędzie się 24 i 28 listopada 2017 r. w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Koninie.

Data: 24 listopada 2017 r
Godzina: 10.00 – 11.00
Miejsce: sala 332

Stanowisko: MONTER
Wykształcenie: podstawowe

Stanowisko: SPAWACZ - ŚLUSARZ
Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: spawanie w osłonie gazu aktywnego metodą MAG (135) lub spawanie w osłonie gazu obojętnego metodą MIG (131)

Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie się do Powiatowego Urzędu Pracy w celu pobrania skierowania na giełdę pracy.

Pracownik Powiatowego Urzędu Pracy odpowiedzialny za organizację Giełdy Pracy: Malwina Młynarczyk.

Data: 28 listopada 2017 r
Godzina: 10.00 – 11.00
Miejsce: sala 332
Stanowisko: MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH
Wykształcenie: zawodowe

Stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNOWY

Pracownik Powiatowego Urzędu Pracy odpowiedzialny za organizację Giełdy Pracy: Karolina Malicz.