Fundusze Europejskie na rozwój firm

Spotkanie informacyjne na temat projektów oraz instrumentów finansowych Unii Europejskiej przeznaczonych dla przedsiębiorców i osób planujących rozpocząć działalność gospodarczą

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie zaprasza na spotkanie informacyjne, podczas którego przedstawione zostaną:
 - możliwości pozyskania środków unijnych na rozpoczęcie działalności gospodarczej (Projekt „Moja firma – moja przyszłość” realizowany w ramach działania 6.2 POKL);
- informacje na temat wsparcia rozwoju przedsiębiorstw w ramach instrumentu finansowego JEREMIE: instrumenty pożyczkowe, finansowe i poręczeniowe;
- Informacje na temat działalności Punktu Informacyjnego FE w Koninie.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele:
- Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, Biuro Regionu w Poznaniu;
- Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o. o.;
- Agencji Rozwoju Regionalnego S. A. w Koninie;
- Funduszu Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego S.A. w Poznaniu;
- Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Koninie.

Na spotkanie zapraszamy w szczególności:
- przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw,
- przedstawicieli firm rozpoczynających działalność gospodarczą,
- osoby planujące założyć własną działalność gospodarczą, w tym absolwentów wchodzących na rynek pracy.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 24 lutego 2011r., w Starostwie Powiatowym w Koninie, Al. 1 Maja 9, (sala nr 252), w godz. od 9.00 do 12.00.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wysłać zgłoszenie na adres e-mail:konin.wrpo@wielkopolskie.pl lub zadzwonić pod nr tel. 63-240-32-76.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 21 lutego 2011 r., do godz. 15:30.
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Koninie, tel. 63-240-32-76.

Spotkanie jest bezpłatne, a projekt realizowany jest we współpracy z Ministerstwem Rozwoju Regionalnego, współfinansowany przez Unię Europejską  z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013, Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 oraz przez budżet państwa.