"Efektywność energetyczna w praktyce"

Centrum Kreowania Liderów S.A. w Poznaniu, zaprasza na bezpłatne szkolenia „Efektywność energetyczna w praktyce”.

Mają one na celu przekazanie praktycznej wiedzy technicznej z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi tzw. know-how, które stanowią największą wartość dla firm głownie z sektorów przemysłowych i budownictwa. Główną ideą, jest podniesienia kompetencji technicznych ich uczestników, między innymi w zakresie zmniejszenia zużycia energii w firmie, metod oszczędzania energii, racjonalnego użytkowania urządzeń i instalacji produkcyjnych oraz wprowadzania przedsięwzięć energooszczędnych w przedsiębiorstwach.

Oferta szkoleniowa skierowana jest do mikro (z wyłączeniem osób samozatrudnionych), małych i średnich przedsiębiorców z terenu całej Polski, prowadzących działalność w sektorze budownictwa i przetwórstwa przemysłowego oraz ich pracowników (zatrudnionych na podstawie umowy o pracę, powołania, wyboru, mianowania, spółdzielczej umowy o pracę).

Udział w szkoleniach jest bezpłatny, koszt w całości finansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego. Organizator zapewnia wyżywienie w czasie szkolenia, noclegi i profesjonalne materiały szkoleniowe.

Zgłoszenia na stronie: www.efektywnaenergia.eu