Skocz do zawartości

Aktualności

Aktualności

Uroczysty Dzień Patrona Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Fryderyka Chopina w Żychlinie odbędzie się 1 marca 2011 r. w kompleksie sportowo-dydaktycznym.

Dzień Patrona jest wielkim wydarzeniem w życiu szkoły. W tym dniu gromadzą się uczniowie, nauczyciele i zaproszeni goście. Tegoroczna uroczystość będzie okazją do podsumowania obchodów Roku Chopinowskiego. Szkoła miała bowiem wymierny wpływ w popularyzacje postaci i twórczości wielkiego polskiego kompozytora.

Ubiegłoroczne wydarzenia chopinowskie z udziałem Szkoły to przede wszystkim Regionalne Obchody 200 rocznicy urodzin Fryderyka Chopina, których głównym punktem było odsłonięcie pomnika kompozytora przed Pałacem Bronikowskich w Żychlinie, a także organizacja I w Wielkopolsce Zlotu Szkół im. F. Chopina, Konkursu Wiedzy o Patronie, oraz liczne wykłady i koncerty.

Obchody Dnia Patrona będą też doskonałą okazją do uhonorowania wyróżniających się uczniów. Jak zwykle tego dnia Dyrekcja Szkoły, będzie miała okazję podziękować wszystkim nauczycielom i pracownikom za codzienną pracę z młodzieżą i konsekwentne działania w podnoszeniu jakości kształcenia.

Rozpoczęcie uroczystych Obchodów Dnia Patrona nastąpi o godz. 11.00.

© 2020 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting