Droga do zatrudnienia po węglu – nabór i spotkanie

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie od 15 do 19 lipca będzie przyjmował formularze rekrutacyjne do projektu „Droga do zatrudnienia po węglu”. Osoby zainteresowane uczestnictwem w projekcie mogą wziąć udział 16 lipca w spotkaniu informacyjnym.

Podczas spotkania w PUP w Koninie (sala konferencyjna nr 110-111, godz. 10:00-14:00) osoby zainteresowane oraz pracodawcy uzyskają informacje od Partnerów projektu na temat:
  • uczestników i założeń projektu „Droga do zatrudnienia po węglu”,
  • bezzwrotnej dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej/spółdzielni/przedsiębiorstw społecznych,
  • finansowego wsparcia pomostowego,
  • zatrudnienia subsydiowanego,
  • wyposażenia/doposażenia stanowiska pracy,
  • szkoleń zawodowych,
  • dodatku relokacyjnego,
  • dofinansowania kosztów dojazdu do miejsca zatrudnienia.
Więcej szczegółów na stronie Urzędu www.konin.praca.gov.pl.

Ogłoszenie o naborze

Plakat informacyjny

Źródło: PUP w Koninie

Projekt pt: Podnoszenie i zmiana kwalifikacji oraz aktywizacja zawodowa pracowników Grupy Kapitałowej Zespołu Elektrowni Pątnów – Adamów - Konin zorientowana na utworzenie i utrzymanie miejsc pracy. „Droga do zatrudnienia po węglu” nr FEWP.10.01-IZ.00-0006/23 realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 (FEW) współfinansowanego ze środków Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji (FST).