Dotacje do 40 000 zł na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Projekt obejmuje:
warsztaty aktywizująco-motywujące, szkolenia i doradztwo związane z prowadzeniem działalności gospodarczej
wsparcie pomostowe podstawowe w kwocie po 1 100 zł w okresie 6 miesięcy od zarejestrowania działalności gospodarczej, dotację inwestycyjną w kwocie maksymalnie  40 000 zł
Projekt skierowany do osób:
bezrobotnych, zarejestrowanych w PUP, zameldowanych i zamieszkałych na obszarze powiatu konińskiego ziemskiego lub powiatu kolskiego, zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą na terenie powiatu konińskiego, miasta Konin lub powiatu kolskiego, nie posiadających zarejestrowanej działalności gospodarczej w okresie 12 miesięcy przed przystąpieniem do Projektu oraz należących do jednej z grup docelowych Projektu.

Spotkania informacyjno-promocyjne dla zainteresowanych odbędą się:
14 oraz 21 kwietnia 2011 r.w Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie,
ul. Zakładowa 4, sala nr 319, godz. 9'00

Szczegółowe informacje mozna uzyskać w Biurze Projektu - tel. +48 63 245 30 95 wew. 34, 68
oraz na stronie internetowej http://www.arrkonin.org.pl/42/289/moja_firma_-_moja_przyszlosc!_(6.2)