Skocz do zawartości

Aktualności

Strona główna

Dotacje dla rolnictwa – zapraszamy na webinar

Webinarium dotyczące możliwości skorzystania z pomocy oferowanej przez Agencje Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa odbędzie się 20 października.  Szkolenie organizowane jest  z zespołem parlamentarnym Sejmu RP.

W e-spotkaniu uczestniczyć będą eksperci z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Grupy Azoty, którzy omówią bieżące działania skierowane do rolników.  Głównym celem  webinarium  jest dotarcie do mieszkańców Wielkopolski, aby jak największa ich ilość skorzystała z oferty powyższych instytucji, nie tylko na rozwój gospodarstw rolnych, ale także przedsiębiorczości

Rolnicy nie mający możliwości uczestniczenia w webinarium w miejscu zamieszkania mogą ro zrobić w Biurze Powiatowym ARiMR w Koninie mieszczącym się przy ul. Hurtowa 1 (ze względu na skromne możliwości lokalowe konieczne jest  wcześniejsze poinformowanie kierownika biura powiatowego ARiMR pod numerem telefonu 63-24-94-640/661-781-299).

Link do bezpłatnego webinarium zostanie opublikowany na j stronie www.gov.pl/web/arimr
Poniżej  szczegółowa agenda webinarium „Dotacje dla rolnictwa”.
Program webinarium
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting