Skocz do zawartości

Aktualności

Strona główna

Dzień Pracownika Socjalnego

Wszystkim pracownikom jednostek organizacyjnych pomocy społecznej, organizacji pozarządowych działających w obszarze pomocy i integracji społecznej, a szczególnie pracownikom socjalnym, składam serdeczne podziękowania za codzienną pracę z drugim człowiekiem, za niesioną pomoc i wsparcie jakie okazujecie tym, którzy potrzebują solidarnej postawy wobec życiowych trudności oraz wymagają wsparcia w pokonaniu barier wykluczenia społecznego.

Praca socjalna to wielkie i odpowiedzialne zadanie, które zawsze winno  budzić szacunek i wdzięczność całej lokalnej społeczności. Ostatnie miesiące  trudnej rzeczywistości w okresie pandemii udowodniły, że jesteście Państwo odpowiedzialni i gotowi do podejmowania najtrudniejszych zadań  w imię solidarności i pomocy dla drugiego  człowieka i że zawsze można na Was polegać.

W imieniu Samorządu Powiatu Konińskiego, życzę  wszelkiej pomyślności oraz tego, by każdy dzień tej trudnej i odpowiedzialnej pracy przyniósł poczucie zadowolenia. Niech ta praca daje Państwu jak najwięcej osobistej satysfakcji, ale też ludzkiej wdzięczności, przyjaźni i życzliwości.

                                                                                                     Z wyrazami szacunku
                                                                                              Stanisław Bielik - Starosta Koniński
 
 
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting