Cyknij w Recykling i wygraj nagrody

Zrób sobie zabawne zdjęcie z elektrośmieciem i weź udział w konkursie Cyknij w Recykling.

Fundacja Odzyskaj Środowisko zachęca do udziału w konkursie Cyknij w Recykling, którego organizatorem jest Europejska Platforma Recyklingu. Wystarczy, że do 25 listopada 2015 r. prześlesz zdjęcie zrobione w domu czy mieszkaniu ze sprzętem, który chcemy wyrzucić. Fotografia może przedstawiać użytkowanie danego urządzenia (zdjęcie osoby rozmawiającej przez telefon, używającej suszarki do włosów itp. – analogicznie w zależności od tego, co chcemy wyrzucić). Następnie naszego elektrośmiecia należy przekazać do uprawnionego punktu odbioru (na przykład Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych czy do firmy zbierającej elektryczne śmieci) i tam zrobić drugie zdjęcie w momencie przekazywania urządzenia. Oba zdjęcia należy wysłać poprzez formularz zgłoszeniowy.

Organizatorzy Konkursu liczą na kreatywne podejście do tematu (np. ciekawa charakteryzacja osób będących na zdjęciach), oceniane będą: oryginalność, pomysłowość i poczucie humoru.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody - bony upominkowe na zakup sprzętu fotograficznego o wartości – 2000 zł., 1200 zł. oraz 450 zł.

Szczegóły na stronie internetowej Fundacji Odzyskaj Środowisko.