Brązowy medal „Za zasługi dla Policji” dla Wicestarosty Konińskiego

Władysław Kocaj wicestarosta koniński odznaczony został, przyznawanym przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, brązowym medalem „Za zasługi dla Policji” .

Odznaczenie odebrał z rąk nadinsp. Romana Kustera  I zastępcy Komendanta Głównego Policji podczas wojewódzkich obchodów Święta Policji, które odbyły się 12 lipca w Poznaniu. Medal przyznawany jest za szczególne zaangażowanie w realizację zadań Policji.

Uroczystości miały miejsce w auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i poza konińskim wicestarostą uczestniczyli w nich parlamentarzyści, przedstawiciele służb mundurowych i instytucji, władze samorządowe, policjanci i policjantki oraz pracownicy Policji garnizonu wielkopolskiego.

Brązowy medal ?Za zasługi dla Policji? dla Wicestarosty Konińskiego