Bezpłatne badanie USG aorty brzusznej

Zespół Zdrowa Aorta serdecznie zaprasza na bezpłatne badanie USG aorty brzusznej w ramach Wielkopolskiego Programu Zdrowotnego, które odbędzie się 7 listopada w Koninie w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym, przy ul. Szpitalnej 45, w Poradni Specjalistycznej szpitala.

Program badań skierowany jest do mężczyzn w wieku 50-69 lat mieszkających w województwie wielkopolskim. Badania te są dla pacjenta całkowicie bezpłatne, ponieważ finansowanie odbywa się z funduszy regionalnych Unii Europejskiej.

Zbadaj się bezpłatnie! Wczesna diagnoza może uratować życie! Badanie jest bezbolesne i całkowicie bezpieczne. Nie jest wymagane skierowanie od lekarza rodzinnego.

Zapisy na badanie: telefonicznie: 503 075 095 lub e-mail: zdrowaaorta@arterieart.com (proszę podać imię, nazwisko, pesel, numer telefonu kontaktowego oraz miasto, w którym ma być wykonane badanie).

Źródło: Zespół Zdrowa Aorta
Baner - zaproszenie na badanie aorty brzusznej