Badanie USG aorty brzusznej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne badanie USG aorty brzusznej w ramach Wielkopolskiego Programu ZDROWA AORTA. Badanie odbędzie się 18 lipca w Koninie w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym, przy ul. Szpitalnej 45, w Poradni Specjalistycznej szpitala.

Program badań kierowany jest do mężczyzn w wieku 50–69 lat mieszkających w województwie wielkopolskim. Badania te są dla pacjenta całkowicie bezpłatne, ponieważ finansowanie odbywa się z funduszy regionalnych Unii Europejskiej.

Badanie jest bezbolesne i całkowicie bezpieczne. Nie jest wymagane skierowanie od lekarza rodzinnego.

Zapisy na badanie:
  • telefonicznie: 503 075 095;
  • e-mail: zdrowaaorta@arterieart.com (proszę podać imię, nazwisko, pesel, numer telefonu kontaktowego oraz miasto, w którym ma być wykonane badanie).
Zapraszamy serdecznie! Zespół Zdrowa Aorta