Badanie ankietowe NGO

Do udziału w badaniu ankietowym organizacje pozarządowe i inne uprawnione podmioty współpracujące z samorządem Powiatu Konińskiego w roku 2012 zaprasza Pełnomocnik ds. współpracy z NGO.

Udział Państwa w badaniu ankietowym pozwoli nam dokonać oceny jakości współpracy samorządu Powiatu Konińskiego z organizacjami pozarządowymi oraz identyfikacji barier, które utrudniają rozwój naszych relacji. Wyniki ankiety będą prezentowane wyłącznie w zestawieniach, w sposób uniemożliwiający identyfikację Państwa ocen.

Proszę o przedstawienie szczerych opinii, które moglibyśmy wykorzystać do poprawienia jakości naszej współpracy.

Ankietę można przesłać do 30 marca 2013 r. w wersji elektronicznej na adres roma.nawrocka@powiat.konin.pl lub papierowej na adres: Starostwo Powiatowe w Koninie, 62-510 Konin, Aleje 1 Maja 9 – Pełnomocnik ds. współpracy z NGO.

Ankieta w wersji elektronicznej dostępna jest na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Powiatu Konińskiego.

Dziękuję za udział w badaniu
Pełnomocnik ds. współpracy z NGO